Blogi õigusest, kuid mitte ainult ….

justiciaMe ei hakka kirjutama  siin akadeemilist juttu õigusest jne. Pigem tahaksime kirjutada n.ö. lihtsalt ja arusaadavalt huvitavatest probleemidest ja nähtustest õigusvaldkonnas, uutest seadustest, mis puudutavad ettevõtlust-ärivaldkonda, töösuhteid jne.
Arvatavasti saab 
siin olema ka  pisut nalja ja meelelahutust ning kirjutisi muidu toredatest juhtumistest.

Kõigepealt, kes ja kelle jaoks me oleme …
OÜ Juriidilised Investeeringud pakub nii juriidilisi kui ka personali- ja raamatupidamisalaseid teenuseid eelkõige äri- ja ettevõtlusvaldkonnas. Ja seda kõigile, kes sellest huvitatud peaks olema.
Meil piisavalt head teadmised valdkonnast, millega me tegeleme, 
seega ei toimu teenuse pakkumine katse-eksituse meetodil.

Tegevuspiirkond põhimõtteliselt üle Eesti, sest tänapäeva tehniliste võimaluste juures pole sageli füüsiline kohalolek vajalik. Põhilisteks tegevuspiirkondadeks eelkõige Tartu ja Tallinn.

Tegeleme nii üksikjuhtumitega kui ka oleme huvitatud püsivast koostööst kliendilepingu alusel. Ettevõtetel, kellel on aeg-ajalt juriidilise probleeme või kes soovivad, et nende juriidiline taust oleks laitmatu ja vastaks kehtivale seadusandlusele, on mõistlik kasutada kindla kuumaksuga püsikliendilepingut.
Kindlasti tuleb see 
tunduvalt soodsam kui ettevõtte palgal eraldi juristi või personalitöötajat pidada. Samuti tagab see kiire-operatiivse teeninduse ning tundes klienti ja tema ootusi, on võimalik pakkuda kvaliteetset õigusabi.
Täpsemalt meie kodulehel 
www.sinujurist.ee.

Samas on lisada ka hea uudis tulevastele klientidele – meil teenindatakse igat 100 000 klienti tasuta!!!!
Vot selline büroo siis…


Ettevõtte juhina  olen ise  lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse alal magistrikraadiga. Kogu senise tööpraktika olen saanud erinevates ettevõtetes juristina töötades ning seda pangandusest kuni meediani ja ühtteist vahepeale ka. Seega on olemas kogemused ja oskused konkreetses valdkonnas..

Imre Rooma
sinujurist.ee